Viktig! Dette er en kort melding om endringer i rutiner.

kontakt oss

Remiks er et avfallsselskap som samler inn, håndterer og behandler avfall i Nord-Norge. Vi tilbyr avfallsløsninger for næringslivet og utfører lovpålagte oppgaver gjennom innsamling av husholdningsavfall i Tromsø og Karlsøy kommune. Vi tar imot og behandler over 30 000 tonn avfall pr. år. Remiks er ansvarlig for innsamling og behandling av avfall fra ca 80 000 innbyggere i Tromsø og Karlsøy, og er samtidig en fullverdig aktør innen tilbud av avfallsløsninger for næringslivet.

Remiks er et aksjeselskap som eies i sin helhet av Tromsø og Karlsøy kommune. Konsernet har ca. 120 ansatte og vi har hovedkontoret vårt på nordspissen av Tromsøya. Vi jobber med utgangspunkt i våre verdier miljøbevisst, pålitelig, nyskapende og tilgjengelig. Disse verdiene er forankret i alt vi gjør og våre ansatte er våre fremste ambassadører for disse verdiene.

Konsernet Remiks Miljøpark AS har to datterselskaper:

  • Remiks Husholdning AS (innsamling av avfall fra husholdninger)
  • Remiks Næring AS (innsamling, mottak og behandling av avfall fra næringsliv)

KUNDESERVICE TLF: 776 01 900

FOR MEDIA

POSTADRESSE: 3304, 9275 Tromsø
BESØKSADRESSE: Ringvegen 180, 9018 Tromsø
E-POST: post@remiks.no

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

Remiks miljøpark

Britt Mathisen Limo
Administrerende direktør / CEO
+47 414 28 355
britt.limo@remiks.no

Øivind Østbø
Utviklingssjef
+47 481 25 203
oivind.ostbo@remiks.no

Gunn Janne Hansen
Økonomisjef
+47 415 05 820
gunn.hansen@remiks.no

Ivar Sture Handeland
Informasjonsansvarlig
+47 971 53 926
ivar.sture.handeland@remiks.no

Julie Høie Nygård
Kommunikasjonsrådgiver og webredaktør
+47 930 89 860
julie.nygard@remiks.no

Solveig Andersen
HR-ansvarlig
+47 977 63 878
solveig.andersen@remiks.no

Remiks Husholdning

Gøril Bergmann
Daglig leder
+47 908 85 524
goril.bergmann@remiks.no

Stian Kjellmo
Driftssjef/Nestleder
+47 959 74 003
stian.kjellmo@remiks.no

Frode Lorentsen
Avdelingsleder Innsamling
+47 905 18 272
frode.lorentsen@remiks.no

Bengt Åge Lind
Avdelingsleder Service
+47 948 04 865
bengt.lind@remiks.no

Trond Evertsen
Avdelingsleder Retur
+47 901 23 238
trond.evertsen@remiks.no

Knut Evanger
Ansvarlig for Remiks Bruktbutikk
+47 982 49 541
knut.evanger@remiks.no

Remiks Næring

Chris Hudson
Daglig leder
+47 908 03 630
chris.hudson@remiks.no

Stein Åge Kaspersen
Salgs- og markedssjef
+47 957 84 180
stein.age.kaspersen@remiks.no

Nicolai Sebergsen
Driftssjef
+47 480 22 277
nicolai.sebergsen@remiks.no

Henriette Hansen
Salgskonsulent
+47 958 50 605
henriette.hansen@remiks.no

Anne Bakken
Avdelingsleder innsamling
+47 414 70 450
anne.bakken@remiks.no

  • PRIVAT
  • BEDRIFT
  • OM REMIKS
  • SAMFUNNSOPPDRAG

Bærekraft lønner seg

Remiks har i alle år holdt på med innovasjon og utvikling. De siste årene har konsernet som helhet satt dette arbeidet i system. Bakgrunnen er det grønne skiftet og den teknologiske utviklingen i bransjen.

Les siste nytt »

Bærekraft lønner seg

Remiks har i alle år holdt på med innovasjon og utvikling. De siste årene har konsernet som helhet satt dette arbeidet i system. Bakgrunnen er det grønne skiftet og den teknologiske utviklingen i bransjen.

Les siste nytt »

Bærekraft lønner seg

Remiks har i alle år holdt på med innovasjon og utvikling. De siste årene har konsernet som helhet satt dette arbeidet i system. Bakgrunnen er det grønne skiftet og den teknologiske utviklingen i bransjen.

Les siste nytt »
Fueled by  Benzin AS