NB! Denne nettsiden er under konstruksjon

kontakt oss

Remiks er et avfallsselskap som samler inn, håndterer og behandler avfall i Nord-Norge. Vi tilbyr avfallsløsninger for næringslivet og utfører lovpålagte oppgaver gjennom innsamling av husholdningsavfall i Tromsø og Karlsøy kommune. Vi tar imot og behandler over 30 000 tonn avfall pr. år. Remiks er ansvarlig for innsamling og behandling av avfall fra ca 80 000 innbyggere i Tromsø og Karlsøy, og er samtidig en fullverdig aktør innen tilbud av avfallsløsninger for næringslivet.

Remiks er et aksjeselskap som eies i sin helhet av Tromsø og Karlsøy kommune. Konsernet har ca. 120 ansatte og vi har hovedkontoret vårt på nordspissen av Tromsøya. Vi jobber med utgangspunkt i våre verdier miljøbevisst, pålitelig, nyskapende og tilgjengelig. Disse verdiene er forankret i alt vi gjør og våre ansatte er våre fremste ambassadører for disse verdiene.

Konsernet Remiks Miljøpark AS har tre datterselskaper:

  • Remiks Husholdning AS (innsamling av avfall fra husholdninger)
  • Remiks Næring AS (innsamling av avfall fra næringsliv)
  • Remiks Produksjon AS (mottak og behandling av avfall).

TLF: 776 01 900
POSTADRESSE: 3304, 9275 Tromsø
BESØKSADRESSE: Ringveien 180, 9018 Tromsø
E-POST: post@remiks.no

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

Remiks mijøpark

Britt Mathisen Limo
Administrerende direktør / CEO
+47 414 28 355
britt.limo@remiks.no

Øivind Østbø
Administrasjonssjef
+47 481 25 203
oivind.ostbo@remiks.no

Gunn Janne Hansen
Økonomisjef
+47 415 05 820
gunn.hansen@remiks.no

Solveig Andersen
HR-ansvarlig
+47 977 63 878
solveig.andersen@remiks.no

Ivar Sture Handeland
informasjonsansvarlig
+47 971 53 926
ivar.sture.handeland@remiks.no

Julie Høie Nygård
Prosjekt- og kommunikasjonsmedarbeider
+47 930 89 860
julie.nygard@remiks.no

Remiks Husholdning

Morten Bangås
Daglig leder
+47 913 67 773
morten.bangas@remiks.no

Frode Lorentsen
Transportkoordinator
+47 905 18 272
frode.lorentsen@remiks.no

Geir Jensen
Driftsleder
+47 995 20 095
geir.jensen@remiks.no

Trond Evertsen
Prosjektleder glass- og metallinnsamling
+47 901 23 238
trond.evertsen@remiks.no

Knut Evanger
Ansvarlig for bruktbutikken
+47 453 93 559
knut.evanger@remiks.no

Remiks Næring

Stein Åge Kaspersen
Daglig leder
+47 957 84 180
stein.age.kasepersen@remiks.no

Kjetil Stenvoll
Nestleder
+47 970 83 370
kjetil.stenvoll@remiks.no

Bengt Åge Lind
Salgssjef
+47 948 04 865
bengt.lind@remiks.no

Anne Bakken
Driftsleder
+47 414 70 450
anne.bakke@remiks.no

Remiks Produksjon

Nicolai Sebergesen
Daglig leder
+47 480 22 277
nicolai.sebergsen@remiks.no

Rune Olsen
Driftsleder
+47 450 66 677
rune.olsen@remiks.no