kontakt oss

Remiks er et avfallsselskap som samler inn, håndterer og behandler avfall i Nord-Norge. Vi tilbyr avfallsløsninger for næringslivet og utfører lovpålagte oppgaver gjennom innsamling av husholdningsavfall i Tromsø og Karlsøy kommune. Vi tar imot og behandler over 30 000 tonn avfall pr. år. Remiks er ansvarlig for innsamling og behandling av avfall fra ca 80 000 innbyggere i Tromsø og Karlsøy, og er samtidig en fullverdig aktør innen tilbud av avfallsløsninger for næringslivet.

Remiks er et aksjeselskap som eies i sin helhet av Tromsø og Karlsøy kommune. Konsernet har ca. 120 ansatte og vi har hovedkontoret vårt på nordspissen av Tromsøya. Vi jobber med utgangspunkt i våre verdier miljøbevisst, pålitelig, nyskapende og tilgjengelig. Disse verdiene er forankret i alt vi gjør og våre ansatte er våre fremste ambassadører for disse verdiene.

Konsernet Remiks Miljøpark AS har to datterselskaper:

  • Remiks Husholdning AS (innsamling av avfall fra husholdninger)
  • Remiks Næring AS (innsamling, mottak og behandling av avfall fra næringsliv)

KUNDESERVICE TLF: 776 01 900

FOR MEDIA

POSTADRESSE: 3304, 9275 Tromsø
BESØKSADRESSE: Ringvegen 180, 9018 Tromsø
E-POST: post@remiks.no

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

Remiks miljøpark

Britt Mathisen Limo
Administrerende direktør / CEO
+47 414 28 355
britt.limo@remiks.no

Øivind Østbø
Utviklingssjef
+47 481 25 203
oivind.ostbo@remiks.no

Tommy Schjølberg
Økonomisjef
+47 918 14 146
tommy.schjolberg@remiks.no

Sigve Daae Rasmussen
Kvalitetssjef
+47 980 23 989
sigve.rasmussen@remiks.no

Ivar Sture Handeland
Informasjonsansvarlig
+47 971 53 926
ivar.sture.handeland@remiks.no

Thomas Vassbotn Mæhlum
Kommunikasjonsrådgiver og webredaktør
+47 951 35 522
thomas.mahlum@remiks.no 

Solveig Andersen
HR-ansvarlig
+47 977 63 878
solveig.andersen@remiks.no

Remiks Husholdning

Gøril Bergmann
Daglig leder
+47 908 85 524
goril.bergmann@remiks.no

Stian Kjellmo
Driftssjef/Nestleder
+47 959 74 003
stian.kjellmo@remiks.no

Inger Lise Aas
Avdelingsleder Innsamling
+47 416 95 269
inger-lise.aas@remiks.no

Bengt Åge Lind
Avdelingsleder Service
+47 948 04 865
bengt.lind@remiks.no

Robin Engjom
Avdelingsleder Retur
+47 959 72 018
robin.engjom@remiks.no

Knut Evanger
Ansvarlig for Remiks Bruktbutikk
+47 982 49 541
knut.evanger@remiks.no

Remiks Næring

Chris Hudson
Daglig leder
+47 908 03 630
chris.hudson@remiks.no

Stein Åge Kaspersen
Salgs- og markedssjef
+47 957 84 180
stein.age.kaspersen@remiks.no

Nicolai Sebergsen
Driftssjef
+47 480 22 277
nicolai.sebergsen@remiks.no

Henriette Hansen
Salgskonsulent
+47 958 50 605
henriette.hansen@remiks.no

Anne Bakken
Avdelingsleder innsamling
+47 414 70 450
anne.bakken@remiks.no

  • PRIVAT
  • BEDRIFT
  • OM REMIKS
  • SAMFUNNSOPPDRAG

Remiks-dagen 2022

Remiks-dagen var omsider tilbake 10.september 2022! En full dunk aktiviteter og underholdning ventet for store og små. Konkurranser med fine premier og gratis shuttlebuss lokket mange til sorteringsanlegget vårt

Les siste nytt »

Remiks-dagen 2022

Remiks-dagen var omsider tilbake 10.september 2022! En full dunk aktiviteter og underholdning ventet for store og små. Konkurranser med fine premier og gratis shuttlebuss lokket mange til sorteringsanlegget vårt

Les siste nytt »

Remiks-dagen 2022

Remiks-dagen var omsider tilbake 10.september 2022! En full dunk aktiviteter og underholdning ventet for store og små. Konkurranser med fine premier og gratis shuttlebuss lokket mange til sorteringsanlegget vårt

Les siste nytt »
Fueled by  Benzin AS